مرکز اسناد و تحقیقات
دفاع مقدس

رویدادهای 23 دی

 
 
روزشمار اسناد سازمان ملل

آغاز تعامل مؤثر مرکز اسناد با سپاه‌های استانی

چاپلینک ثابت

سردار علی‌محمد نائینی مسئول مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به همراه معاون امور استان‌های مرکز به‌منظور بررسی وضعیت مراکز فعال در حوزه دفاع مقدس استان اصفهان روز یکشنبه 24/10/96 به این استان سفر کردند.

 

در این سفر علاوه بر بازدید مسئول مرکز از موزه دفاع مقدس استان اصفهان که ساخت سازه‌ها و نمادهای آن در حال انجام است در نشستی با مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان در خصوص توجه هم‌زمان تأمین محتوا و نمادهای موزه اصفهان بحث و تبادل‌نظر گردید.

 

در این سفر مشاور فرمانده کل سپاه و مسئول مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در نشست‌های جداگانه‌ای با سردار جواد استیکی فرمانده قرارگاه سیدالشهدا (ع)، سردار غلامرضا سلیمانی فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) و سردار سید علی بنی لوحی از فرماندهان لشکر 14 امام حسین (ع) در دوران دفاع مقدس سردار مجتبی شیروانیان مدیرکل بنیاد حفظ آثار استان، سردار کریمی و سردار مشتاق از فرماندهان دوران دفاع مقدس و همچنین آقای قاسمی مسئول حفظ آثار سپاه استان اصفهان در خصوص چگونگی تعاملات مرکز اسناد با استان اصفهان به‌منظور تولید محصولات فاخر بحث و تبادل‌نظر کردند.

 

قابل‌ذکر است که در جلسات مذکور مصوباتی برای استان اصفهان تصویب شد که مدیریت‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در بخش‌های مختلف، نظارت و اجرای آن‌ها را پیگیری خواهند کرد.

 

عکس‌های مرتبط: 
دسته بندی اخبار: 
اخبار- مرکز
گزارش

دیدگاه جدیدی بگذارید