مرکز اسناد و تحقیقات
دفاع مقدس

رویدادهای 29 آبان؛

 
 
روزشمار اسناد سازمان ملل

بررسی نقش لشکر31 عاشورا در عملیات والفجر8

چاپلینک ثابت

در راستای همایش‌های "بررسی نقش یگان‌ها در عملیات‌ها" که مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس برگزار می‌کند، سه‌شنبه 28 بهمن 1393 شاهد برگزاری همایش "بررسی نقش لشکر31 عاشورا در عملیات والفجر8" در سالن اجتماعات مرکز خواهیم بود.

 

در این برنامه، فرماندهان و مسئولان لشکر به‌طور خاص به بیان نکاتی درباره عملکرد لشکر در عملیات والفجر8 می‌پردازند. معمولاً در چنین همایش‌هایی مباحث اصلی و اساسی عملیات نظیر: ابلاغ مأموریت، آمادگی، انتقال، خط‌شکنی، پیشروی، تغییرات مأموریت، دفع پاتک و تثبیت، مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

 

در این همایش، فرماندهان و مسئولان وقت لشکر همچون سردار امین شریعتی (فرمانده لشکر در عملیات والفجر8)، سردار اصغر عباسقلی‌زاده (مسئول اطلاعات لشکر در عملیات والفجر8)، سردار علیرضا نوین (مسئول مهندسی لشکر در عملیات والفجر8)، سردار منصور عزتی (فرمانده گردان خط‌شکن لشکر در عملیات والفجر8) و برادر حاجی داداشی (فرمانده توپخانه لشکر در عملیات والفجر8) شرکت خواهند کرد.

 

از پژوهشگران و علاقه‌مندان به مباحث دفاعی دعوت می‌شود تا در این همایش که از ساعت 15 تا 18 روز سه‌شنبه 28 بهمن‌ماه در سالن اجتماعات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس برگزار می‌شود، حضور یابند.

مکان: خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)، بعد از خیابان تبریزیان، شماره 77


 

 

عکس‌های مرتبط: 
دسته بندی اخبار: 
اخبار- پژوهش در حوزه دفاع مقدس

دیدگاه جدیدی بگذارید