مرکز اسناد و تحقیقات
دفاع مقدس

رویدادهای 29 آبان؛

 
 
روزشمار اسناد سازمان ملل

جزئیات شانزدهمین دوره جشنواره ملی ره‌آورد سرزمین‌نور

چاپلینک ثابت
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج مطرح کرد:

به گزارش تارنمای مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، سردار یعقوب سلیمانی امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به جشنواره ملی ره‌آورد سرزمین‌نور، اظهار کرد: جشنواره ره‌آورد سرزمین‌نور در سال‌های مختلف توانسته که علاقه‌مندان و هنرمندان زیادی را برای تولید آثار ادبی و هنری با موضوع راهیان‌نور و دفاع مقدس تشویق کند.

 

وی عنوان کرد: جشنواره ملی ره‌آورد سرزمین‌نور در امتداد راهیان‌نور است و این جشنواره گامی موثر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به حساب می‌آید.

 

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: زائران راهیان‌نور و علاقه‌مندان می‌توانند با خلق و تولید آثار ادبی و هنری، آثار خود را برای هفدهمین دوره جشنواره ره‌آورد سرزمین‌نور به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

 

سلیمانی عنوان کرد: امسال شانزدهمین دوره جشنواره ملی ره‌آورد سرزمین‌نور با حضور مسئولان کشوری و لشکری و همچنین زائران سرزمین‌نور در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار می‌شود.

 

وی افزود: بر همین اساس روز ۲۰ اسفند مراسم ملی راهیان‌نور و روز ۲۱ اسفند اختتامیه جشنواره ملی ره‌آورد سرزمین‌نور با تجلیل از برگزیدگان برگزار می‌شود.

 

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: از روز ۲۲ اسفند تا ۲۸ اسفند نیز برنامه‌های مختلفی تحت این جشنواره ملی برگزار می‌شود.

 

سلیمانی افزود: روز ۲۲ اسفند به میزبانی استان اصفهان، روز ۲۳ اسفند به میزبانی رادیو قرآن با موضوع نقش قرآن در دفاع مقدس، روز ۲۴ اسفند به میزبانی استان خوزستان، روز ۲۵ اسفند به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، روز ۲۶ اسفند به میزبانی ناجا، روز ۲۷ اسفند به میزبانی حوزه علمیه سراسر کشور و روز ۲۸ اسفند به میزبانی استان مازندران ویژه برنامه‌ای برگزار خواهد شد.
 

دسته بندی اخبار: 
از دیگر رسانه‌ها
گزارش

دیدگاه جدیدی بگذارید