مرکز اسناد و تحقیقات
دفاع مقدس

رویدادهای 29 آبان؛

 
 
روزشمار اسناد سازمان ملل

حضور مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی

چاپلینک ثابت
در روز 22 بهمن انجام می‌شود؛

یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی، سپاه پاسداران و زیرمجموعه‌هایش ازجمله مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس است. مسئولین و دست‌اندرکاران مرکز اسناد بر آن بودند که در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با ایجاد غرفه‌هایی در مسیر راهپیمایی به‌طور مستقیم با مردم انقلابی ارتباط برقرار کنند و یکی از دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس را که آثار پژوهشی و اسنادی است و توسط مرکز تولیدشده، به مردم مسلمان و انقلاب ایران اسلامی اطلاع‌رسانی بنماید.


بدین منظور با هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با ستاد برگزاری جشن چهلمین سال انقلاب اسلامی، موفق شدند تا دو مکان را برای ایجاد و برپایی غرفه تدارک ببینند. در این غرفه‌ها مردم خون گرم تهران با آثار اسنادی و پژوهشی مرکز به‌طور مستقیم آشنا خواهند شد.


همچنین مسئولین برپایی غرفه اطلاعات جامعی از بیش از 250 عنوان کتاب تولیدشده توسط مرکز اسناد در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهند داد. در این غرفه‌ها بروشور و کتابنامه معرفی آثار مرکز را در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.


بازدیدکنندگان ضمن آشنایی با آثار مرکز، می‌توانند در روز جشن چهلمین سال انقلاب اسلامی، کتاب‌های موردنظر خود را با تخفیف ویژه خریداری نمایند.


محل استقرار غرفه‌های مرکز عبارت‌اند از:


جنوب خیابان انقلاب، حدفاصل خیابان 12 فروردین و خیابان منیری جاوید مقابل املاک پاساژ کتاب، انتشارات امیرکبیر، انتشارات علم و صنعت.


جنوب خیابان انقلاب، حدفاصل خیابان فخر رازی و خیابان 12 فروردین، مقابل املاک نشر شیر بیگی پلاک 1274، نمایشگاه کتاب پلاک 1273، کتاب‌فروشی جهاد دانشگاهی پلاک 1270.

 

عکس‌های مرتبط: 
دسته بندی اخبار: 
اخبار- مرکز

دیدگاه جدیدی بگذارید