مرکز اسناد و تحقیقات
دفاع مقدس

رویدادهای 29 آبان؛

 
 
روزشمار اسناد سازمان ملل

حضور مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در نمایشگاه استانی خراسان رضوی و فارس

چاپلینک ثابت

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، سعی بر آن دارد تا آثار خود را به‌صورت سهل‌تر در دسترس پژوهشگران و علاقه‌مندان در حوزه دفاع مقدس قرار دهد. لذا با شرکت در نمایشگاه‌های استانی مختلف و یا ایجاد فروشگاه‌های دائمی در استان‌ها، سعی می‌کند تا این مهم، تحقق یابد.

 

قابل‌ذکر است با افتتاح نمایشگاه استانی خراسان رضوی از 2 الی 8 آذر در مشهد واقع در انتهای بلوار وکیل‌آباد محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی که از ساعت 15 الی 21 برگزار می‌گردد، مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در غرفه مستقل حضور خواهد داشت.

 

در این نمایشگاه بیش از 300 جلد از آثار این مرکز در حوزه‌های روزشمار، اطلس، عملیات‌ها و نبردها، پژوهش‌های موضوعی، کتاب‌های ترجمه‌شده، تاریخ دفاع مقدس، فرماندهان و راویان شهید، اسناد سازمان ملل، رهبری و دفاع مقدس، تاریخ شفاهی و همچنین تازه‌های نشر در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

 

همچنین مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در نمایشگاه استانی فارس که از 3 الی 8 آذرماه 97 به آدرس شیراز، شهرک گلستان، بلوار دهخدا شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس از ساعت 16 الی 21 برگزار می‌شود در غرفه مستقل حضور خواهد داشت.

 

در این نمایشگاه نیز بیش از 150 جلد از آثار این مرکز در حوزه‌های روزشمار، اطلس، عملیات‌ها و نبردها، پژوهش‌های موضوعی، کتاب‌های ترجمه‌شده، تاریخ دفاع مقدس، فرماندهان و راویان شهید، اسناد سازمان ملل، رهبری و دفاع مقدس، تاریخ شفاهی و همچنین تازه‌های نشر در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
 

دسته بندی اخبار: 
گزارش

دیدگاه جدیدی بگذارید