مرکز اسناد و تحقیقات
دفاع مقدس

رویدادهای 29 آبان؛

 
 
روزشمار اسناد سازمان ملل

رویکرد جدید در مدیریت فروشگاه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس

چاپلینک ثابت
مدیریت انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس عنوان کرد:

نوراله جعفری مدیریت انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در گفتگو با تارنمای مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با اعلام خبر بازگشایی فروشگاه این مرکز گفت: فروشگاه مرکز برای مدتی به علت برخی تغییرات فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورده بود اما از روز سه‌شنبه بیست و دوم مرداد مجددا فعالیت خود را از سر گرفته است.


وی با اشاره به منابعی که در این فروشگاه ارائه‌شده اظهار داشت: در این فروشگاه بیش از 110 عنوان کتاب در حوزه‌های مختلف و تخصصی دفاع مقدس که همگی توسط مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشرشده‌اند ارائه می‌شود که شامل کتاب‌های نبردی، اطلس، تاریخ شفاهی، حوزه‌های اجتماعی، ترجمه و کتابچه‌ها و نقشه‌های دوران دفاع مقدس است.


جعفری در رابطه با زمان کار فروشگاه گفت: این فروشگاه که واقع در خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، مجتمع ناشران فخر رازی، پلاک 53 است همه‌روزه از ساعت 9 صبح لغایت 18 به‌جز جمعه‌ها به روی علاقه‌مندان باز است و خدمات خود را ارائه می‌دهد.


وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند این آثار را با تخفیف 20 درصدی از فروشگاه خریداری نمایند.


مدیریت انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس درعین‌حال گفت: علاوه بر خرید حضوری، مخاطبان کتاب‌ها و آثار مرکز می‌توانند از طریق وب‌سایت مرکز به آدرس http://shop.hdrdc.ir/ سفارش‌های خود را ثبت و با پرداخت الکترونیکی کتاب موردنظر را خریداری نمایند و یا به‌صورت تلفنی با شماره 021 - 66481532 تماس حاصل فرمایند و کتاب موردنظر را سفارش دهند. این آثار از طریق پست یا سامانه‌های حمل‌ونقل دیگر برای آنان به تمام نقاط کشور ارسال خواهد شد. البته اگر میزان کتاب‌های خریداری‌شده بیش از 300 هزار تومان باشد، هزینه ارسال رایگان خواهد بود.

 

برپایی برنامه‌های جشن امضا و میزگردهای تخصصی در فروشگاه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس


وی از اجرای دو برنامه خاص در فروشگاه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس خبر داد و توضیح داد: در آینده با برپایی برنامه‌های جشن امضا و میزگردهای تخصصی سعی داریم تا با حضور نویسندگان در فروشگاه، مخاطبان به‌صورت نزدیک با آنان صحبت کنند و از طرفی در مورد موضوع خاصی از دفاع مقدس که در چندین کتاب در رابطه با آن صحبت شده، به بحث و بررسی بپردازند.


جعفری ضمن بیان اینکه فروشگاه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس تخصصی است و در حال حاضر تنها آثار این مرکز را ارائه می‌کند، گفت: بنا داریم در آینده آثار دفاع مقدسی برخی از انتشارات دیگر نیز در فروشگاه ارائه نماییم تا نیاز مخاطبان را در مراجعه به فروشگاه رفع نماییم.

 

نمایندگی انتشارات مرکز در 10 استان


وی با اشاره به اینکه قرار است در 10 استان دیگر نمایندگی ایجاد شود، تصریح کرد: با توجه به تصمیماتی که گرفته‌شده در 10 استان نمایندگی مرکز را خواهیم داشت و کتب خود را در آنجا به مخاطبان عرضه خواهیم کرد.


وی اضافه کرد: علاقه‌مندانی که درخواست نمایندگی انتشارات مرکز را دارند می‌توانند با تماس با ما از طریق سایت و یا تلفن ارائه‌شده، درخواست دهند و ما از این موضوع استقبال می‌کنیم.


مدیریت انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع در ادامه خاطرنشان کرد: تمامی آثار مرکز که تاکنون رونمایی شده‌اند تا آبان ماه در فروشگاه مرکز در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.


وی با اشاره هفته دفاع مقدس اظهار داشت: به مناسب هفته دفاع مقدس از چندین عنوان از آثار تازه منتشرشده رونمایی خواهیم کرد. علاوه بر این در تهران و برخی شهرستان‌ها غرفه‌هایی را مستقر خواهیم نمود.


جعفری در خاتمه از حضور انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در تمامی نمایشگاه‌های استانی که قرار است در نیمه دوم سال برگزار شود، خبر داد و گفت: سعی خواهیم کرد در همه نمایشگاه‌های استانی شرکت نماییم و آثار خود را در این استان‌ها با تخفیفات مناسب ارائه کنیم.


 

دسته بندی اخبار: 
اخبار- مرکز
مصاحبه

دیدگاه جدیدی بگذارید