مرکز اسناد و تحقیقات
دفاع مقدس

رویدادهای 29 آبان؛

 
 
روزشمار اسناد سازمان ملل

شروع رسمی نمایشگاه کتاب تهران در مصلای امام خمینی (ره)

چاپلینک ثابت

به گزارش تارنمای مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امروز چهارشنبه چهارم اردیبهشت از ساعت ١٠ صبح رسما کار خود را آغاز کرد و درب‌های مصلی به روی علاقه‌مندان گشوده شد.


طبق بیان مسئولان برگزاری نمایشگاه، در این دوره ۳۲۰۰ ناشر با ۴۴۰ هزار عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب حضور دارند. امسال ۲۴۰۰ ناشر داخلی با ٣٠٠ هزار عنوان کتاب و ٨٠٠ ناشر خارجی با ١۴٠ هزار عنوان کتاب در نمایشگاه شرکت کرده‌اند. 


همچنین ٣٠ کشور در این دوره مهمان نمایشگاه هستند. کشور چین مهمان ویژه امسال نمایشگاه است که با هیئتی ۱۵۰ نفره وارد تهران شده است.


از مهم‌ترین برنامه‌های روز نخست می‌توان به افتتاح غرفه کشور چین به‌عنوان ششمین مهمان ویژه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد.


‎ قابل‌ذکر است؛ سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه در مصلای امام خمینی (ره) از ساعت ١٠ صبح تا ٢٠  پذیرای علاقه‌مندان است.
 

همچنین انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با بیش از 250 عنوان کتاب، پذیرای علاقه‌مندان، پژوهشگران و محققان در حوزه دفاع مقدس است.
 

دسته بندی اخبار: 
گزارش

دیدگاه جدیدی بگذارید