مرکز اسناد و تحقیقات
دفاع مقدس

رویدادهای 29 آبان؛

 
 
روزشمار اسناد سازمان ملل

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

چاپلینک ثابت

به گزارش تارنمای مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، سومین روز از برگزاری سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور پر شور مردم برگزار شد. در این روز که توسط مسئولین نمایشگاه با عنوان «جشن مقاومت» نام‌گذاری شده بود، از پوستر جایزه جهانی فلسطین رونمایی و همچنین از خانواده شهید عبدالعزیز رنتیسی از کشور فلسطین؛ خانواده شهید حمزه الدراجی از کشور عراق؛ خانواده شهید مصطفی صدرزاده از جمهوری اسلامی ایران؛ خانواده شهید سید محمدشاه موسوی گردیزی از کشور افغانستان؛ خانواده شهید نعمان طحانیه از کشور فلسطین تقدیر به عمل آمد.

 

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب

 

همچنین در غرفه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، با حضور علاقه‌مندان به حوزه دفاع مقدس و پژوهشگران  و اهالی رسانه در این حوزه، مراسم جشن امضای کتاب «امدادگر کجایی» با حضور نویسنده کتاب خانم معصومه رامهرمزی برگزار شد.

 

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب

 

نویسنده کتاب «امدادگر کجایی» علاوه بر مخاطبان خود، با برخی از اهالی رسانه نیز گفتگو کردند  و از موضوع کتاب و چرایی و چگونگی نگارش آن مطالبی را ارائه دادند.

 

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب

 

حضور اقشار مختلف مردم، ازجمله جوانان، راویان، پژوهشگران، منتقدان در غرفه و بازدید از آثار مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، نشان از توجه آنان به این حوزه از ادبیات پایداری دارد و امید است بنا بر تأکیدات مؤکد رهبر معظم انقلاب اسلامی، نویسندگان و پژوهشگران در این عرصه، آثار متعددی را به رشته تحریر درآورند.

 

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب

 

قابل‌ذکر است، مرکز اسناد در نمایشگاه سی و دوم کتاب تهران، با تلاش پژوهشگران و نویسندگان خود توانسته است در طول یک سال گذشته، حدود 30 عنوان کتاب را در حوزه‌های مختلف تاریخ شفاهی فرماندهان، اطلس‌ها و کتاب‌های اسنادی، مطالعات اجتماعی و روزشمار منتشر نماید و به مخاطبین خود ارائه دهد.

 

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از غرفه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به سالن شبستان، ورودی 17، ردیف 12، غرفه شماره 8 مراجعه نمایند.

 

دسته بندی اخبار: 
گزارش

دیدگاه جدیدی بگذارید