مرکز اسناد و تحقیقات
دفاع مقدس

رویدادهای 29 آبان؛

 
 
روزشمار اسناد سازمان ملل

نشست معرفی و بررسی "اطلس لشکر۲۷" برگزار می‌شود

چاپلینک ثابت
با همکاری مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس و خبرگزاری تسنیم انجام می‌شود؛

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، نشست معرفی و بررسی اطلس لشکر 27 محمد رسول‌الله(ص) که توسط مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به چاپ رسیده در خبرگزاری تسنیم برگزار می‌شود.


این نشست با حضور حجت شیری نویسنده این کتاب، مسئولان مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه، جمعی از نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران دفاع مقدس شنبه 25 اسفند 97 از ساعت 14:30 در ساختمان باشگاه خبرنگاران پویا خبرگزاری تسنیم واقع در میدان انقلاب اسلامی، خیابان جمالزاده شمالی، بالاتر از بلوار کشاورز، پلاک 12 برگزار خواهد شد.

 


برپایه این خبر، اطلس لشکر 27 محمد رسول‌الله(ص) شرح عملیات محمد رسول‌الله(ص) و تشکیل لشکر 27 و مأموریت برون‌مرزی تیپ 27 و دستگیر شدن احمد متوسلیان توسط فالانژها و اشاره به زنده‌بودن جاویدالاثر متوسلیان توسط همرزمان اصلی ایشان و عملیات‌هایی را که در جبهه جنوبی و شمالی و جبهه میانی لشکر حضورداشته و حماسه‌آفرینی کرده روایت می‌کند.


در قسمت‌های دیگر این کتاب به بعضی از اتفاقات خاص که در برخی عملیات‌ها مانند عملیات الی بیت‌المقدس و حماسه گردان کمیل در والفجر مقدماتی اشاره‌شده است.


 50 درصد این اطلس مشتمل از عکس، نقشه، کالک و نمودار است.

 

دسته بندی اخبار: 
اخبار - آثار مرکز
گزارش

دیدگاه جدیدی بگذارید