مرکز اسناد و تحقیقات
دفاع مقدس

رویدادهای 29 آبان؛

 
 
روزشمار اسناد سازمان ملل

نمایشگاه‌های استانی، میزبان انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس

چاپلینک ثابت

محسن نوری مدیر توزیع انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در گفتگو با تارنمای مرکز، با اشاره به افتتاح نمایشگاه‌های استانی در نیمه دوم سال 97 گفت: به منظور دسترسی بیشتر علاقه‌مندان و پژوهشگران به آثار مرکز، تلاش کرده‌ایم تا در نمایشگاه‌های استانی مختلف حضور پیدا کنیم و آثار خود را در قالب‌های مختلف ارائه نماییم.


وی بابیان اینکه مرکز، تاکنون تنها در نمایشگاه استانی مشهد مقدس حضورداشته ولی امسال در اکثر استان‌ها حضور فعالی را خواهد داشت، اظهار کرد: امسال در نمایشگاه‌های استانی که در کردستان، تبریز، مشهد، اصفهان، کرمان، گیلان و خرم‌آباد و چندین استان دیگر برگزار می‌شود، شرکت کرده‌ایم و غرفه مستقلی را داریم.


مسئول توزیع انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، به زمان برپایی برخی از نمایشگاه‌های استانی اشاره کرد و گفت: نمایشگاه استانی در کردستان از 18 تا 23 مهر برقرار است و از 29 مهر تا 14 آبان در تبریز و از 1 آبان تا 7 آبان در مشهد و از 9 آبان تا 14 آبان در اصفهان و از 19 آبان تا 24 آبان در کرمان و از 26 آبان تا 1 آذر هم‌زمان در گیلان و خرم‌آباد، برپا است و مرکز در این نمایشگاه‌ها حضور فعالی را دارد.


وی به تعداد عناوینی که قرار است در نمایشگاه‌های استانی ارائه شود، اشاره و عنوان کرد: حدودا 211 عنوان کتاب در قالب‌های کتاب‌های نظامی، تاریخ شفاهی، نقشه، اطلس، خاطرات در نمایشگاه در معرض بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.


نوری با اشاره به اجرای برنامه‌های جانبی در کنار ارائه کتاب، بیان کرد: در کنار ارائه کتاب، در غرفه این مرکز برنامه‌هایی مانند میزگرد، نقد کتاب و کنفرانس برگزار خواهد شد.


وی  اظهار داشت: در نمایشگاه‌های استانی، کتاب‌ها با حداقل 20 درصد تخفیف به فروش می‌رسد.

 

دسته بندی اخبار: 
اخبار- مرکز
مصاحبه

دیدگاه جدیدی بگذارید