مرکز اسناد و تحقیقات
دفاع مقدس

رویدادهای 29 آبان؛

 
 
روزشمار اسناد سازمان ملل

پدیدآورندگان روزشمار جلد 28 تجلیل شدند

چاپلینک ثابت
در مراسم رونمایی از 21 اثر جدید مرکز انجام شد؛

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، روز چهارشنبه ساعت 18 و 15 دقیقه در سرای اهل‌قلم سالن شهید آوینی مراسم رونمایی از 21 اثر جدید مرکز در حوزه‌های مختلف روزشمار، تاریخ شفاهی نظامی، اطلس‌ها، شناسنامه‌های یگانی و همچنین مطالعات اجتماعی با حضور سردار علی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار علی‌محمد نائینی رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، سردار شریف مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران، سردار حق‌طلب مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج، سردار نوریان معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، سردار آسودی مشاور نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه و جمعی از پژوهشگران و نویسندگان حوزه دفاع مقدس در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب برگزار شد.


در بخشی از این مراسم از پدیدآورندگان روزشمار جلد 28 با عنوان "نخستین عملیات بزرگ در شمال‌غرب؛ والفجر 4" تألیف علیرضا لطف اله زادگان و ایرج همتی که در سال 97 به‌عنوان کتاب برگزیده سال انتخاب‌شده است، تجلیل به عمل آمد.


همچنین از خانم هانیه مرشدی به‌عنوان ویراستار کتاب و حجت‌الله کریمی مدیریت مطالعات تاریخی و روزشمار جنگ ایران و عراق تجلیل شد.

 


قابل‌ذکر است کتاب روزشمار بیست و هشتم به وقایع و رویدادهای 1362/7/23 تا 1362/9/30 می‌پردازد و اجرای عملیات والفجر ۴ را در بردارد.

 

دسته بندی اخبار: 
اخبار - آثار مرکز
گزارش

دیدگاه جدیدی بگذارید