روز سوم نمایشگاه کتاب تهران؛

حضور امیر رزاق‌زاده در غرفه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس / برگزاری جشن امضا

امیر رزاق‌زاده، راوی دفاع مقدس در روز جمعه علاوه بر این‌که پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان پیرامون دفاع مقدس است شاهد برگزاری جشن امضاء جدیدترین اثر این نویسنده و پژوهشگر در غرفه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس خواهیم بود.

به گزارش تارنمای مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، انتشارات این مرکز با حضور در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و با ارائه آثار خود در حوزه‌های پژوهشی، اسنادی، نبردی، اطلس، تاریخ شفاهی فرماندهان، روزشمار، رویکردهای اجتماعی و فرهنگی به دفاع مقدس و ترجمه میزبان علاقه‌مندان و مخاطبان در این حوزه است.

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس علاوه‌بر ارائه آثار متقن و مستدل خود، هر روز با حضور یکی از کارشناسان متبحر و فعال در غرفه خود به‌منظور پاسخگویی به سوالات و ابهامات در زمینه دفاع مقدس و همچنین آثار این مرکز، تلاش کرده بخشی از نیاز مخاطبان را رفع نماید.

امروز جمعه بیست  و سوم اردیبهشت ماه 1401 هم‌زمان با سومین روز از برگزاری نمایشگاه کتاب تهران امیر رزاق‌زاده راوی، پژوهشگر و نویسنده دفاع مقدس در غرفه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس حضور خواهد داشت.

همچنین علاوه بر این‌که رزاق‌زاده، راوی دفاع مقدس پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان پیرامون دفاع مقدس است شاهد برگزاری جشن امضاء جدیدترین اثر این نویسنده و پژوهشگر در غرفه خواهیم بود.  

از جمله آثار رزاق‌زاده کتاب «نبرد طریق القدس» و تاریخ شفاهی سردار مرتضی قربانی با عنوان «در مسیر پیروزی» است.

 

بنا بر این گزارش، غرفه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس واقع در شبستان مصلی امام خمینی (ره)، راهروی 22، غرفه 8 است.