مأموریت مهم قرارگاه قدس برای فریب دشمن / ایجاد وضعیت بحرانی در صورت رسیدن عراقی‌ها به جاده اهواز – خرمشهر

حماسه آزادسازی خرمشهر به روایت فرماندهان / ۱۶

قرارگاه نصر با مقاومت بسیار شدید دشمن مواجه شد. عراقی‌ها که با تیپ ۸ مکانیزه و تیپ ۶ زرهی از لشکر ۳ زرهی در مقابل قرارگاه نصر بودند، به‌شدت مقاومت کردند و ما در طرف قرارگاه نصر با مشکل مواجه بودیم.

تاکتیک‌های "مرتضی‌قربانی" در دانشگاه‌های نظامی دنیا آموزش داده می‌شود

راوی دفاع مقدس مطرح کرد؛

نویسنده کتاب برگزیده "نبرد طریق‌القدس" که به تازگی جشن امضای "تاریخ شفاهی مرتضی قربانی" را پشت سرگذاشته، هدایت و رهبری این سردار بزرگ دفاع‌مقدس را یکی از عناوینِ آموزشی در دانشگاه‌های نظامی دنیا معرفی کرد.

روزشمار های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گنج پنهانی هستند که نیاز به حفاری دارند

پژوهشگر و فعال رسانه ای در حوزه دفاع مقدس:

محمدعلی صمدی با اشاره به اینکه مسائل مطرح شده در کتاب های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس مانند گنج پنهان است، گفت: پژوهشگران جوان با مراجعه به این کتاب ها بدون اینکه جلدهای بعدی شان چاپ شود تا چندین سال دیگر هم می توانند کار کنند و از آن ها مطلب جدیدی منتشر کنند.

حضور امیر رزاق‌زاده در غرفه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس / برگزاری جشن امضا

روز سوم نمایشگاه کتاب تهران؛

امیر رزاق‌زاده، راوی دفاع مقدس در روز جمعه علاوه بر این‌که پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان پیرامون دفاع مقدس است شاهد برگزاری جشن امضاء جدیدترین اثر این نویسنده و پژوهشگر در غرفه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس خواهیم بود.

رزمنده‌ها روی غنائم عملیات آزادسازی خرمشهر، شابلون می‌زدند!

حماسه آزادسازی خرمشهر به روایت فرماندهان / ۱۲

در عملیات‌های قبلی، رزمندگان برای جمع‌آوری غنائم جنگی حساسیت زیادی نداشتند، اما در این عملیات هر یگانی یک شابلون تهیه ‌کرده بود که به محض رسیدن به غنائم جنگی، نام یگان خودش را روی آن بزند.

حضور مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس ازجمله ناشرین فعال در حوزه دفاع مقدس است که با تولید آثار فاخر و با کیفیت پژوهشی و مرجع، ضمن جلب نظر علاقه‌مندان به حوزه دفاع مقدس، محققین و پژوهشگران و قشر فرهیخته جامعه، نقش ارزنده‌ای را در افزایش غنای محتوای کتاب‌ها دفاع مقدسی به خود اختصاص داده است.