امام خامنه‌ای: پیام شهیدان هم باید اتحاد و تلاش ملت را بیشتر کند هم احساس مسئولیت مسئولان را+ فیلم

امام خامنه‌ای هدف از بزرگداشت شهیدان را شنیدن پیام آنان دانستند و خاطرنشان کردند: پیام شهیدان این است که در راه خدا ترس و اندوه وجود ندارد و باید بدون تزلزل از وسوسه‌های دشمن، با قدرت و ثابت قدم حرکت کرد.

اخلاق فرمانده ماندگار است

صدای ماندگار

رئیس ستاد لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) در عملیات والفجر یک گفت:ما اگر فرمانده گردانی داشته باشیم که خودش معلم اخلاق باشد؛ چون در عمل و جنگیدن همراه این بچه‌ها هست، کوچک‌ترین اعمالش تأثیر بسزایی در بچه‌های بسیج دارد.

اعتماد کنیم به حرف‌های خدا + صوت منتشر نشده از سردار مهدی زین‌الدین

صدای ماندگار

به قول امام که خداوند اين اطمينان را به ما می‌دهد که اگر شما بايستيد، محكم باشيد و نهراسید، قوی‌دل باشيد، از دشمن نترسيد و به عمق دشمن فکر بکنید و به آن مراكز فرماندهی دشمن فكر بكنيد، درگير ميادين نشويد و خودتان سريع از اين‌ها عبور بكنيد.

اگر شُل بیاییم سفت می خوریم

صداي ماندگار

شهيد سرلشکر حسن باقری در میان رزمندگان در عملیات رمضان بر مقاومت و ایستادگی و تاثیر آن بر عقب‌نشینی دشمن سفارش و اظهار کرد: این یک زمینه‌ی کلی است که ما اگر ول بکنیم خارجی‌ها ول نمی‌کنند.

مقلد امام حسین (ع) باید باشیم + فیلم

صدای ماندگار

سردار شهید حسین همدانی در آغاز عملیات کربلای ۲ درباره راه و مرام رزمندگان اسلام گفت: ما باید تمام صحنه‌های نبردمان را، تمام اعمالمان را، تمام جنگیدن و حرکاتمان را باید مطابقت و پیروی کنیم و از آقا اباعبدالله (ع) تقلید کنیم.

ما مدافعان مرام امام حسین (ع) هستیم

صدای ماندگار

شهید ردانی‌پور: الآن شخص و وجود مقدس امام حسین (ع) که در بین ما نیستند، از نظر ظاهر، مرام حسین در بین ما هست و ما از مرام حسین دفاع می‌کنیم و می‌جنگیم با کسانی که مخالف با مرام حسین‌اند و سازش می‌کنیم با کسانی که در مسیر حسین‌اند.

شهید همدانی: پیروزی را خدا در لحظه آخر نصیب می‌کند + فیلم

صدای ماندگار

سردار شهید حسین همدانی در عملیات کربلا ۲ با اشاره به تحمل سختی‌ها و داشتن صبر گفت: شما باید در لحظاتی که سختی و دشواری پیش می‌آید صابر باشید، صبور باشید، استقامت داشته باشید، مقاومت کنید. خداوند همیشه پیروزی را در آن آخرین لحظات نصیب می‌کند.