تکلیف امروز ما چیست؟

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس برای اولین بار صوتی از شهید محمدابراهیم همت منتشر کرده است که بر تکلیف انسان ها تأکید دارد.

تأکید شهید سلیمانی به رزمندگان لشکر۴۱ثارالله بر شکستن خط در منطقه عملیاتی والفجر۸

صوت ماندگار؛ برای نخستین بار منتشر شد

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس برای اولین بار صوتی از سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی منتشر کرده است که به تأکید ایشان بر شکستن خط توسط رزمندگان در منطقه عملیاتی والفجر ۸ می‌پردازد.

انقلاب بدون حسین (ع) محکوم به شکست است

امروز همان هجومی که به امام حسین(ع) شد با همان ایده ای که امام حسین(ع) رفت، با همان ایده ای که دشمنان امام حسین(ع) حمله کردند؛ با همان ایده امروز به انقلاب اسلامی در این جنگ به ما حمله شده است

خدا ما را در زمین های سخت کمک می کند

شهادت آقا سید مصطفی از الطاف خفی الهی است؛ این شاید با عقل مادی جور در نیاید یک کسی عزیزترین فردش کشته شود، از بین برود بعد بگوید جزء الطاف خفی الهی است

چه کسانی با ما می جنگند؟!

آن سلاح‌هایی که دارند با ما می‌جنگند کجایی هستند، طرح‌ها، دیپلماسی، دیپلماسی انگلیسی. سلاح‌ها، سلاح‌های آمریکا و فرانسه و دیگر دُوَل استعمارگر.

محسن رضایی: پيام امام را پشت بى‌سيم به مهدى ابلاغ كردم + ویدیو

وداع با شهید زین الدین در سال ۱۳۶۳

ما‌ها از احوال و جزئیات بیشتری از این شهید برخوردار بودیم، مقاومتش را در جنگ دیدیم، تمرکزش را بر خدا مشاهده کردیم، که این‌ها را اگر می‌شد نوشت و اگر انسان توانایی بیان می‌داشت، قطعاً عده‌ای در دنیا پیدا می‌شدند و می‌گفتند این‌ها فرشته‌اند.

افشای کمک‌های نظامی و مستشاری فرانسه به عراق توسط شهید همت

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس برای اولین بار منتشر کرد؛

جنایت آنجایی است که تلویزیون دولتی فرانسه این خبر را می‌دهد، می‌گوید: تحویل این هواپیماها به خاطر کمک به رژیم صدام و جلوگیری از سقوط آن و جلوگیری از رشد انقلاب اسلامی در منطقه است، نگاه کنید نکته را!

عقلانیت در دفاع مقدس به روایت سرلشکر باقری+فیلم

سرلشکر باقری: من امروز که تجربه‌ام نسبت به آن روز تقریباً سی‌وپنج سال گذشته است، سی‌وپنج سالی که ما مداوم در این کار و این رشته‌ها بودیم، الآن به ضرس قاطع می‌گویم که برگردم و عملیات والفجر ۸ را طراحی کنم یک کلمه نمی‌توانم کم‌وزیاد کنم.