صدای ماندگار

کاخ سفید سیاه خواهد شد / شرط آزادسازی "بیت‌المقدس" از نگاه سردار سلیمانی + فیلم

بالاتر از بیت‌المقدس هم آزاد می‌شود. آن شعاری که می‌دهند که می‌گویند ما می‌خواهیم کاخ‌های آمریکا را کاخ‌های سفیدش را سیاه کنیم، این به مرحله اجرا هم می‌آید ولی شرطش توکل است.

شهید سپهبد قاسم سلیمانی در تمامی ادوار زندگی خود در حال خدمت به مردم بود، زمانی با لباس پاسداری در جبهه‌های حق علیه باطل ادای دین کرد، پس از آن هم با شجاعت مثال‌زدنی خود در برابر اشرار خود فروخته جنوب شرق ایستادگی کرد.

آن شهید همواره لباس جهاد را بر تن داشت و در مأموریت‌های مختلف به کمک مظلومان منطقه شتافت که هرکدام از آنها گام‌هایی استوار برای تحقق نابودی استکبار جهانی شد تا جایی که خبیث‌ترین افراد یعنی ترامپ رئیس‌جمهور تروریست آمریکا دستور قتل ایشان را صادر کرد.

شهید حاج قاسم سلیمانی در تاریخ  1361/11/11 در عملیات والفجر مقدماتی نکات قابل توجهی از آزادسازی بیت‌المقدس ارائه می‌کند که مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس برای اولین آن را منتشر می‌کند، در این صوت می ‌شنویم:

«قدرت اسلام که خداوند تائیدش کرده و نصرت خدا رویش هست، بیش از این چیزها است. اگر امروز فکر در سر همه هست که ما می‌رویم بیت‌المقدس را آزاد می‌کنیم، این چیزی نیست که واقعاً نشود. این می‌شود. بالاتر از بیت‌المقدس هم آزاد می‌شود. آن شعاری که می‌دهند که می‌گویند ما می‌خواهیم کاخ‌های آمریکا را کاخ‌های سفیدش را سیاه کنیم، این به مرحله اجرا هم می‌آید ولی شرطش توکل است. شرطش این است که ما بتوانیم از این نصرت‌های خدا، از این انعام خدا، از این نعمت‌های خدا درست استفاده کنیم.»