صدای ماندگار؛

فقط بگیم آقا بیا

شهید ردانی‌پور: شما که می‌گویید امام زمان (عج) باید بیایند، زمینه‌اش را باید شما برای امام زمان (عج) آماده کنید.

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به مناسبت نیمه شعبان و میلاد حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا فداه صوتی را از شهید حجت الااسلام والمسلمین مصطفی ردانی‌پور که در تاریخ 27 تیرماه سال 1361 سخنرانی کرده، منتشر کرده است.

شهید ردانی‌پور در این صوت به وظایف منتظر واقعی آقا امام زمان (عج) اشاره کرده است.

در این صوت می شنویم:

«شما که می‌گویید امام زمان (عج) باید بیایند، زمینه‌اش را باید شما برای امام زمان (عج) آماده کنید. بهترین اعمال در زمان غیبت کبری امام زمان (عج) انتظار فرج است. انتظار فرج یعنی چه؟ یعنی همین بگوییم «یا بن الحسن، یا بن الحسن»، سینه بزنیم، گریه بکنیم، بیا آقا؟ این به‌جای خود بسیار خوب. عمل!

آقا وقتی ظهور می‌کنند، با جنگ ظهورشان آغاز می‌شود و آخرش هم به شهادت می‌رسند. ما می‌گوییم که وقتی آقا ظهور می‌کند دنیا پر از ظلم و فساد شده، بله ولی ظلم و فساد و جنایت از ناحیه دشمنان اسلام، ایثار و فداکاری و شجاعت و شهامت هم باید از ناحیه دوستان اسلام زیاد شود، توسعه پیدا کند. ما باید فداکاری‌مان را در راه اسلام بیشتر بکنیم تا امام زمان (عج) ظهور بکند.»

 

حجت الاسلام مصطفی ردانی‌پور

شهید حجت‌الاسلام مصطفی ردانی‌پور از مؤسسین لشکر ۱۴ امام حسین (ع) و فرمانده قرارگاه فتح بود که با وجود دو بار مجروحیت و جانبازی از ناحیه دست لحظه ای همرزمانش را تنها نگذاشت و سرانجام در عملیات والفجر ۲ در سال 1362 به شهادت رسید و همان‌طور که آرزویش بود جاوید الاثر شد.